Smartfony 2019 – jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się roku?

0 comments

Rok 2019 ma być obfity w nowości w dziedzinie smartfonów. Producenci nieustannie pracują nad ciekawymi rozwiązaniami, które mają zainteresować użytkowników w takim stopniu, aby byli w stanie zapłacić znaczne sumy za nowy model telefonu. Zgodnie z zapowiedziami w aparatach ma pojawić się większa ilość obiektywów, a w ekranach dąży się do ograniczenia ilości inwazyjnych wcięć. Podobno również flagowi producenci pracują nad opatentowaniem rozwiązania, które umożliwiłoby składanie ekranu smartfona – czy w roku 2019 czeka nas więc prawdziwa rewolucja?

Nowe smartfony roku 2019

Zgodnie z doniesieniami wielką innowacją ma być Samsung 2019. Na rynku pojawi się model Samsung Galaxy S10, którego stylistyka zostanie w zdecydowany sposób odświeżona w stosunku do poprzedników. Nowe smartfony to prześciganie się producentów w rozwiązaniach ultranowoczesnych i ciekawszych od konkurencji. Z pewnością nie jest to łatwa branża, bo wiąże się z ciągłym wyścigiem, który trwa pomiędzy czołowymi twórcami – choć czasem nasuwa się pytanie, czy ma on na celu zdobycie większej ilości klientów czy renomy w środowisku…

Innowacji ciąg dalszy, czyli nowe telefony

Z wypiekami na twarzy zastanawiamy się również czym zaskoczy nas iphone 2019 – Apple stale stara się wysuwać z proponowanymi rozwiązaniami na czoło, przez co pomimo stosunkowo wysokich cen swoich urządzeń są wciąż jednym z liderów rynku. Firma stworzona przez Steve’a Jobsa wierzy w zaproponowane w poprzednim modelu odblokowywanie smartfona twarzą, tak więc wysoce prawdopodobne, że to rozwiązanie pozostanie.

Przełomowe rozwiązanie

W kontekście największej innowacji zapowiadane są prace dotyczące giętkich ekranów w smartfonach. Nowe telefony, z taką możliwością mają pojawić się ponoć już w tym roku, a intensywne prace nad nim prowadzą m.in. Apple, Huuawei, LG i Samsung. W ten sposób moglibyśmy otrzymać stosunkowo duży ekran w „poręcznym opakowaniu”. Zastanawia jednak czy  wady pierwszych modeli nie przewyższą korzyści – czy np. wielokrotne składanie nie przyczyni się do powstawania uszkodzeń?

Pęd innowacji

Smartfony 2019 to przede wszystkim propozycje nowych rozwiązań, dodatkowe funkcje, większa ilość obiektywów aparatów i mniejsze ograniczenia na ekranach. Możemy jednak spodziewać się większości starych, dobrze nam znanych rozwiązań w nieco odświeżonych wersjach. Czy więc rok 2019 nas zaskoczy i przyniesienie niekwestionowany przełom w technologiach mobilnych? Czas pokaże, jak na razie możemy jedynie oczekiwać nowości, które już wkrótce zostaną nam zaprezentowane przez czołowych producentów tej gałęzi rynku.

TAGS :

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015