Programy lojalnościowe – warto korzystać?

0 comments

Bardzo popularne od kilkunastu w Polsce- przede wszystkich wśród kobiet- są programy lojalnościowe. Zazwyczaj korzystamy z programów związanych ze sprzedażą kosmetyków w ramach najpopularniejszych globalnych sieci.

Na czym polega program lojalnościowy?

Program lojalnościowy to nic innego jak narzędzie marketingowe dla dużych koncernów. W ramach za zniżkę na produkt zyskują stałego klienta, który miesiąc w miesiąc składa u nich zamówienie na większą sumę. Jest to również sposób reklamy, ponieważ mało kto jest w stanie samodzielnie wydać miesięcznie tyle na kosmetyki, aby załapać się do programu lojalnościowego. Zniżka- przeważnie 20-30% – obowiązuje nas bowiem, tylko i wyłącznie, gdy złożymy zamówienie na przykładowo minimum 500 złotych.

Jak korzystać z programu lojalnościowego?

Właściciele sieci sprzedających kosmetyki wśród uczestników programów lojalnościowych rozróżniają dwa typy osób. Pierwszy z nic,h to uczestnicy, którzy chcą mieć zniżkę, więc wspólnie, rodzinnie składają zamówienie, co pozwala zaoszczędzić parę groszy. Drugi typ uczestników programów lojalnościowych, to osoby nastawione na zarobki. Są to organizatorzy, którzy reklamują firmę i obsługują kilkadziesiąt lub kilkaset klientek miesięcznie- oferując niewielki zniżki. Zarabiają one wówczas na prowizji, które niekiedy wynosi nawet 30-40%.

Inne sposoby zarobku na sprzedaży perfum

Bardzo zbliżony do programu lojalnościowego jest MLM czyli Multi Level Marketing. W tym przypadku oprócz korzyści wynikających z programów lojalnościowych mamy możliwość poszukiwania osób, które samodzielnie będą organizowały zamówienia. Wówczas otrzymujemy dodatkowe profity za aktywność pozyskanych przez nas osób. Polega to na budowie

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015