7 pomysłów na prezent do samochodu

0 comments

Akcesoria samochodowe potrafią umilić długą podróż, dlatego sprawdzą się, jako praktyczny prezent. Co najlepiej podarować najbliższym? Przedstawiamy swoje typy, które mogą być najbardziej przydatne i uniwersalne!

Uchwyt do telefonu, pomocny niczym trzecia ręka

Większość z nas nie chce rozstawać się ze swoim smartfonem nawet na chwilę. W aucie może być wręcz niezbędny zwłaszcza, gdy mamy w telefonie zainstalowaną aplikację z nawigacją. Na rynku funkcjonują 2 rodzaje uchwytów na telefon, które można montować w samochodzie: na przyssawkę lub uchwyt przytwierdzany do kratki wentylacyjnej.

Organizer samochodowy CarCommerce

Idealnie sprawdzi się u wszystkich ceniących sobie porządek kierowców. Umożliwia przechowywanie wielu rzeczy w bagażniku, a przy tym zapewnia do nich łatwy dostęp. Organizer samochodowy wyposażony jest w rzepy od spodu i z tyłu. Dzięki temu w łatwy sposób można przytwierdzić kuferek do powierzchni bagażnika. Unikniesz tym samym, przesuwania się umieszczonych w torbie sprzętów w trakcie jazdy po trudnym terenie.

Poznaj możliwości kuferka od CarCommerce:

Osłonka przeciwsłoneczna – dlaczego warto ją mieć?

Dumni rodzice nie obejdą się bez tego gadżetu. Osłonki przeciwsłoneczne uchronią dzieci przed promieniami słońca i przy okazji będą cieszyć oko finezyjnymi wzorami. Jest to ochronka, która zapewni całej rodzinie komfortowe podróże.

Lampa – czy tylko do czytania?

Sprawdzi się u wszystkich miłośników czytania, także w trakcie podróży. Lampę w prosty sposób można zamocować w gniazdku zapalniczki. A elastyczne ramię, pozwoli użytkownikowi skierować źródło światła na określony punkt.

Odkurzacz samochodowy w walce z brudem

Odkurzacz samochodowy będzie niezawodny, jeśli chodzi o uprzątnięcie wszelkich zakamarków. Wybierając swój sprzęt, powinniśmy zwrócić uwagę na długość kabla, gdyż powinien on pozwolić nam sięgnąć odkurzaczem nawet do bagażnika. Najlepiej sprawdzi się model, który można podłączyć do gniazdka zapalniczki samochodowej. Istotna również będzie możliwość zmiany końcówek, dzięki czemu będzie można skutecznie wyczyścić wszystkie elementy wyposażenia.

Na straży trzeźwości umysłu

Alkomat jest narzędziem niezbędnym każdemu kierowcy. Czym kierować się wybierając najlepszy tester trzeźwości? Przede wszystkim, stosunkiem jakości do ceny. Wybrany model powinien cechować się precyzją pomiaru i być przy tym w dostępnej dla nas cenie. Dobrze, by wyświetlacz był podświetlany, dzięki czemu pomiaru będzie można dokonywać także w nieoświetlonych miejscach. Urządzenie powinno mieć prosty design, który przełoży się na łatwość jego obsługi.

Masaż, jak marzenie

Jazda samochodem niejednokrotnie kończy się bólem karku i pleców. Wynika to z jazdy w jednej pozycji oraz niewłaściwej postawy. Po ciężkiej trasie warto zafundować sobie masaż. Najlepiej do tego sprawdzą się masażery, które rozładują napięcie i poprawią krążenie. Wybierając najlepszy model, należy zwrócić uwagę na jakość materiałów z jakich zostało wykonane urządzenie. Równie ważna jest możliwość regulowania intensywności masażu.

LEAVE A RESPONSE

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015