Prestigio i zestaw inteligentnych akcesoriów zdrowotnych

0 comments

Na rynku nowoczesnych technologii dzieje się w ostatnich latach bardzo dużo. Nowoczesność dociera w zasadzie do każdej dziedziny naszego codziennego życia. Dlatego też nie jest niczym dziwnym, że co rusz prezentowane są nowinki technologiczne skierowane do osób dbających o swoje zdrowie. Stosunkowo niedawno zestaw akcesoriów zdrowotnych zaprezentowała firma Prestigio. Czego można się po nim spodziewać?

Inteligentny ciśnieniomierz Prestigio PHC BPM

Urządzenie zostało wyposażone w cyfrowe czujniki, które umożliwiają pomiar tętna oraz ciśnienia krwi. Warto wiedzieć, że może z niego korzystać trzech użytkowników, a każdy z nich ma możliwość wglądu do swoich ostatnich 60 pomiarów. Bardzo przydatne dla osób, które mają problemy z nadciśnieniem lub po prostu od czasu do czasu chciałyby sobie zmierzyć ciśnienie i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Krokomierz Prestigio PHC PED

Jest to specjalna opaska, która zbiera dane o naszej aktywności w ciągu dnia. Bardzo dokładnie liczy wszystkie kroki oraz przebyty dystans i dodatkowo informuje ile kalorii spaliliśmy. Urządzenie jest w pełni odporne na kurz i wodę, a bateria ma wystarczać nawet na 7 dni użytkowania.

Inteligentna waga

Tutaj mamy do czynienia z dwoma urządzeniami o oznaczeniach PHC BFS i PHC BMS. Co nam oferuje? Otóż łączy się ona z mobilną aplikacją i oferuje monitorowanie wagi maksymalnie czterech osób. Warto zaznaczyć, że wagi proponują również funkcję monitorowania postępów pod względem założeń procesu odchudzania. W ten sposób każdy może przekonać się, czy jego działania mające na celu zrzucenie wagi idą w dobrym kierunku.

Czy warto?

Wszystko zależy od tego, na ile preferujesz używanie tego typu gadżetów. Nie każdy będzie w stanie zrobić z nich użytek i dlatego też, warto się zastanowić, na ile warte jest to wydania naszych pieniędzy. Niemniej jednak, są to produkty wykonane starannie i proponujące użytkownikom całkiem spore możliwości. Dodatkowo, cena nie jest zaporowa.

prestigio

 

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015