Nowe produkcje Netflixa w 2017 roku

0 comments

Netflix podbija serca użytkowników na całym świecie. Dzieje się tak oczywiście za sprawą wspaniałych produkcji, które stale serwuje swoim abonentom. Co więcej, wcale nie zwalnia tempa i w 2017 roku możemy liczyć na kolejne świetne propozycje. Poniżej przekazujemy, czego można się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Anne

Mamy tutaj do czynienia z nową historią na podstawie książki „Ania z Zielonego Wzgórza”. Akcja rozgrywać się będzie w latach 90. XIX wieku i będzie opowiadać o dziewczynce, która straciła swoich rodziców, a całe swoje dzieciństwo spędziła w różnych sierocińcach i w domach u obcych ludzi. Serial ma składać się z 8 odcinków.

anne

Friends From College

W tym wypadku mamy do czynienia z lekkim serialem komediowym, który może poszczycić się naprawdę znakomitą obsadą. Ma on opowiadać o grupie znajomych z Harvardu, którzy zbliżają się do czterdziestki i mają wiele zabawnych perypetii. Stale balansują oni na granicy dorosłego życia, a rozmyślaniem o przeszłości.

Gypsy

Dobrze zapowiadający się thriller psychologiczny, w którym główną bohaterką jest Jean Holloway. Jest to osoba bardzo mocno uwikłana w intymne i niebezpieczne relacje ze swoimi pacjentami. Jeśli chodzi o długość, to na razie został zamówiony jeden sezon, który będzie miał 10 odcinków.

Mindhunter

Na razie o serialu nie wiadomo zbyt wiele, aczkolwiek jego fabuła będzie rozgrywała się w 1979 roku. Historia ma dotyczyć dwóch agentów FBI, którzy dochodzą do rozwiązań spraw poprzez rozmowy z seryjnymi mordercami.

Kiss Me First

Serial ma składać się z 6 odcinków i być telewizyjną adaptacją książki „Kiss Me First” Lottie Moggach. Będzie opowiadał o 17-letniej dziewczynie Leili, która jest bardzo mocno uzależniona od fikcyjnej gry internetowej Agora.

Jak widać, zdecydowanie szykuje się nam bardzo dobry rok, tym bardziej, że propozycji stale przybywa, a szefowie platformy Netflix informują o kolejnych nowościach. Zdecydowanie warto jest śledzić poczynania tego serwisu, bowiem jeszcze wiele przed nami.

 

TAGS :

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015