FASHION MEETING POP UP STORE – KUPUJ ŚWIADOMIE

0 comments

Fashion Meeting POP UP STORE to targi mody autorskiej i designu, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów. Targi odbędą się w dniach 7 i 8 kwietnia w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu.

Targi Fashion Meeting POP UP STORE to największe targi mody autorskiej i wzornictwa. Odbywają się one cyklicznie, a ich celem jest promowanie twórczości niezależnych projektantów. Wydarzenie to jest świetną okazją do zapoznania się z oryginalnymi pomysłami twórców. Na uczestników targów czeka ponad 150 wystawców.

Projektanci mody damskiej, męskiej i dziecięcej zaprezentują 500 premierowych kolekcji. Stawarza to doskonałą okazję do nabycia niebanalnych przedmiotów użytkowych, mebli i dodatków do domu od rodzimych twórców.

Więcej informacji o targach oraz szczegółowy program można znaleźć na: http://www.fashionmeeting-popupstore.pl/

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015