Smartfon Huawei Mate 10 – czy warto na niego czekać?

0 comments
Huawei Mate 10

Podobnie jak Samsung czy LG, Huawei wydaje również kilka flagowych smartfonów rocznie. Mate 10 jest więc następnym urządzeniem z serii cieszącej się dość sporym zainteresowaniem wśród klientów. Czy telefon ten będzie godnym następcą wcześniejszych modeli? A może przyniesie coś zupełnie nowego? Oto plotki i spekulacje dotyczące Huawei Mate 10.

Podstawowe informacje

Huawei Mate 10 ma mieć swoją premierę 16 października 2017 roku. Jego cena to ok. 1100$, czyli w przeliczeniu na złotówki telefon ten może kosztować nawet aż 4000 zł. Jeśli informacja ta jest prawdziwa, to będzie oznaczało, że na rynek trafi jedno z najdroższych urządzeń Huawei jak do tej pory.

Huawei Mate 10: Projekt

Seria urządzeń Huawei Mate jest zbliżona wyglądem do Note i nietrudno nie zauważyć, że marka ta sugeruje się poczynaniami Samsunga. Można więc oczekiwać, że Mate 10 będzie kontynuował politykę wypuszczania produktów premium, z solidną konstrukcją. Według szefa firmy Huawei – Richarda Yu, Mate 10 będzie „ulepszony we wszystkich obszarach”, więc oczekujemy, że design również znalazł się na tej liście. Podejrzewa się, że dodano wodoodporność lub zakrzywiony wyświetlacz. Na chińskim portalu Weibo pojawiło się kilka zdjęć, które sugerują, jak będzie wyglądał Mate 10. Obrazy przedstawiają ekran z niewiarygodnie cienkimi ramkami i zaokrąglonymi krawędziami.

Huawei Mate 10 ma mieć 6.1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Rozdzielczość Quad HD w rozmiarze raportowanym dla Mate 10 oznaczałaby gęstość piksela 482ppi, co przynajmniej przybliżało by ten model do konkurencji.

Huawei Mate 10: Aparat fotograficzny

Richard Yu, twierdzi, że Mate 10 oferuje „lepsze możliwości fotografowania”, które z powodzeniem będą w stanie pokonać nowego iPhone, który ma pojawić się już we wrześniu. Huawei współpracuje z firmą Leica w zakresie aparatów fotograficznych w swoich najnowszych smartfonach flagowych, więc prawdopodobnie nie inaczej będzie w przypadku Mate 10.

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015