Okulary wirtualnej rzeczywistości – recenzja Sony Playstation VR okulary

0 comments

Zainteresował Cię temat okularów wirtualnej rzeczywistości od SONY? Zdecydowanie jest to jeden z tych produktów, który powinien posiadać w zasadzie każdy fan nowinek technologicznych. To urządzenie oferujące naprawdę spore możliwości oraz o niebanalnym wyglądzie. Jak to wszystko wygląda w praktyce i czy rzeczywiście jest się czym interesować?

Co w zestawie?

Warto zaznaczyć, że okularyVR od Sony to nie jest zestaw samodzielny. Do pokazania swoich możliwości potrzebują konsoli PS4, jak również PlayStation Camera. Jeśli chcesz cieszyć się wirtualną rzeczywistością, ale brakuje Ci tych elementów, to niestety będziesz musiał być przygotowany na wydanie dodatkowych pieniędzy.

W pudełku oprócz samych okularów znajdziemy specjalny adapter, który zwiększa moc samej konsoli. W ten sposób grą może pasjonować się nie tylko osoba w goglach, ale również Ci, którzy będą obserwować jej poczynania przed telewizorem. Dodatkowo do dyspozycji otrzymujemy również słuchawki, które oferują wrażenie dźwięku przestrzennego, co jeszcze bardziej zwiększa przeżycia podczas grania.

Zobacz czy warto zainwestować w takie okulary:

Podłączenie zestawu

Pomimo, że kabli jest całkiem sporo, to nikt nie powinien mieć większych problemów z tym, aby cały zestaw ze sobą połączyć i uruchomić. Wszystko jest mocno intuicyjne oraz oczywiście producent dorzuca nam również niezbędne instrukcje. Ogólnie rzecz biorąc, jest to według większości osób najłatwiejszy zestaw gogli VR do podłączenia, jaki znajdziemy na rynku.

Konstrukcja okularów

Jeśli chodzi o wygodę użytkowania, to w zasadzie nie ma się tutaj o co przyczepić. Wszystko jest bardzo starannie zaprojektowane, dzięki temu gra się bardzo przyjemnie, a same okulary nie są szczególnym obciążeniem. Można je bez większych problemów dopasować do głowy gracza.

Jakość obrazu

Nie da się ukryć, że wrażenia są naprawdę niesamowite i dają wiele emocji. Szczególnie, jeśli nigdy nie miałeś żadnych okularów VR na swojej głowie, to będziesz zachwycony.

Jest to zestaw, który zdecydowanie warto jest kupić, nawet pomimo swojej nie najniższej ceny. Świetny design oraz wykonanie poszczególnych elementów sprawiają, że obecnie jest to jedna z najlepszych propozycji na rynku.

TAGS :

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015