Nintendo Switch – recenzja

0 comments

Niedawno Nitendo wypuściło na rynek nową konsolę, która w ich założeniu ma zrewolucjonizować mobilną rozrywkę. Mamy tutaj do czynienia z urządzeniem bardzo nowatorskim, a jednocześnie przemyślanym i staranie wykonanym. Jednakże, czy rzeczywiście w dzisiejszych czasach smartfonów i PS Vita coś takiego ma szansę na przebicie?

Zawartość pudełka

Zestaw Nintendo Switch ma wszystko, co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia zabawy z tą konsolą. Znajdziemy w nim samą konsolę, która przypomina swoim kształtem tablet. Dwa kontrolery, które podpina się do konsoli lub trzymamy jako oddzielne akcesoria. Do tego stacja dokująca, która posiada złącza HDMI oraz USB i umożliwia przeniesienie rozgrywki na ekran telewizora. Do tego dochodzą jeszcze paski na nadgarstki do kontrolerów oraz kabel HDMI i instrukcja obsługi.

Stylistyka

Niewątpliwie pod względem stylistyki konsola Nintendo Switch wypada bardzo dobrze i zdecydowanie nie trzeba się wstydzić wyciągając to urządzenie w towarzystwie. Niestety warto zauważyć, że ekran urządzenia jest bardzo podatny na zarysowania i zdecydowanie każdy użytkownik powinien wyposażyć się w specjalną folię ochronną lub obchodzić się z tabletem bardzo delikatnie.

Dostępne gry i możliwości

Niestety producent nie przygotował w zasadzie żadnych ciekawych możliwości, które mogłyby zachęcić ludzi do zakupienia tej konsoli. Nie mamy tutaj do dyspozycji żadnych funkcji multimedialnych, takich jak choćby przeglądarka internetowa, czy dedykowanych aplikacji, np. do oglądania filmów. Jak na razie, Nintendo Switch jest bardzo dobrą alternatywą do przenośnego grania w świetną grę The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Niemniej jednak, jest to trochę za mało, aby przeciętny użytkownik podjął decyzję o zakupie.

Werdykt końcowy

Nie da się ukryć, że Nintendo Switch to propozycja przede wszystkim dla oddanych fanów tego producenta. Jak na razie nie oferuje szczególnych opcji, poza graniem. Samo Nitendo broni się przed tymi zarzutami, że właśnie taki był kierunek tworzenia konsoli. Niemniej jednak, jeśli chodzi o ilość solidnych tytułów do grania, to również nie ma tutaj za bardzo czego szukać.

 

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015