Electronics Show 2018 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej już za dwa tygodnie!

0 comments

Już za niespełna tydzień rozpoczną się jedne z największych w tej części Europy targów elektroniki użytkowej. Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show rozpoczną się już w piątek 13 kwietnia i potrwają aż do końca tego weekendu.

Największe targi elektroniki w kraju!

Impreza będzie doskonałą okazją zarówno do prezentacji najnowszych idei i produktów z branży elektroniki użytkowej, jak również samodzielnego przetestowania szczytowych osiągnięć tej dziedziny. Event organizowany jest na terenie największego centrum wystawienniczego w Polsce: Ptak Warsaw Expo na rogatkach Nadarzyna pod Pruszkowem w województwie mazowieckim.

Electronics Show 2018 – atrakcje dla gości

W programie przewidziana jest masa atrakcji dla odwiedzających event gości. Targi podzielono na 6 stref wystawienniczych, na których dostępne będą nowości z dziedzin takich jak druk 3D, systemy smart, robotyka, VR. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników motoryzacji: prezentowane będą również rozwiązania z zakresu pojazdów autonomicznych i urządzeń zdalnie sterowanych. Odbywające się w trakcie Targów ekspozycje Good Game Warsaw będą zaś okazją do kibicowania zawodowym e-sportowcom podczas zmagań na żywo. Najciekawiej zapowiada się jednak „strefa kosmiczna”, na przestrzeni której można będzie zgłębić tajemnice Kosmosu.

Więcej informacji wraz z cenami biletów i wskazówkami dojazdowymi dostępnych jest na stronie organizatora: http://electronics-show.com/.

LEAVE A RESPONSE

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015