Doczekaliśmy się! Mamy pierwszy smartfon, który wyświetla obraz 3D!

0 comments

Firma red zaprezentowała Hydrogene One, czyli pierwszy na świecie smartfon emitujący obraz w trójwymiarze! Czy doczekaliśmy się technologii znanej z „Gwiezdnych wojen”?

Obraz 3D na ekranie smartfona

Najważniejsza i najbardziej rewolucyjną cechą smartfonu od firmy Red jest oczywiście ekran, na którym możemy oglądać obraz w trójwymiarze. Ponadto nie wymaga używania do tego specjalnych okularów. Ekran ma przekątną o długości 5,7 cala, a jego rozdzielczość wynosi 2560×1440 pikseli. Obraz 3D zachowuje dużą stabilność, dlatego możliwe jest dowolne przesuwanie go i obracanie bez żadnych wizualnych zmian. Urządzenie ma umożliwić również prowadzenie rozmów wideo w trójwymiarze. Czy nie przypomina Ci to scen z „Gwiezdnych wojen?

Kiedy Hydrogene One trafi na rynek?

W ofercie dwóch amerykańskich operatorów komórkowych smarton 3D ma pojawić się już latem tego roku. Nieznana do tej pory jest jego cena, która w przedsprzedaży wynosiła 1295 dolarów za telefon w obudowie aluminiowej oraz 1595 dolarów za model tytanowy.

Zobacz prezentację najnowsze smartfonu firmy Red.

TAGS :

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015