Sprzęt AGD – który warto kupić?

0 comments

Są takie sprzęty AGD, których absolutnie nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Podana konfiguracja stanowi taką podstawę, którą będziesz mógł rozbudować o kolejne urządzenia, aby z kuchni korzystało się jeszcze sprawniej i przyjemniej.

 1. Oszczędna lodówka

Dzięki niej przechowywanie produktów wymagających niższych temperatur nie będzie żadnym problemem. Warto jest dobrać do kuchni taką, która będzie oferowała klasę energetyczną A+, bowiem wtedy będziesz mógł zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Lodówki nie można wyłączyć, więc lepiej, aby pobierała możliwie jak najmniej energii.

 1. Okap

W zasadzie konieczność w każdej kuchni, gdyż pozwala na skuteczne pochłanianie wszystkich brzydkich zapachów i wilgoci wydzielanych podczas gotowania. Tutaj nie warto jest oszczędzać, gdyż mało wydajny okap nie zagwarantuje Ci prawidłowego odprowadzania powietrza z kuchni i tym samym zacznie osiadać tłusty osad na płytkach, czy firankach.

 1. Zmywarka

Jeśli nie lubisz zmywać, to będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zmywarki to już w zasadzie integralna część wyposażenia AGD każdej kuchni i nie są przesadnie drogie, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Zmywanie po dużym przyjęciu, czy niedzielnym obiedzie przestanie być problemem, gdyż wystarczy tylko włożyć naczynia, ustawić program i gotowe.

 1. Płyta indukcyjna

Coraz częściej wybierane rozwiązanie, które pozwoli na łatwe i szybkie przygotowanie posiłków. Nie jest to najtańsze rozwiązanie, jednakże bardzo mocno rekompensuje to wydajnością i oszczędnością energii zużywanej na gotowanie.

 1. Piekarnik

Niezależnie od tego, czy lubisz piec, czy nie, to piekarnik w kuchni przydaje się zawsze. Można w nim odgrzewać obiad, przygotowywać mięso, czy wypiekać ciasta. Polecamy nowoczesne piekarniki elektryczne o wysokiej klasie energetycznej, dzięki czemu będą wydajne i oszczędne.

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Najnowsze wpisy

 • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

  NOWE ARTYKUŁY

  Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
  12 Apr 20190 comments

  Poradnik Zakupowy © Copyright 2015