Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?

0 comments

Rozważasz kupno mieszkania? Zastanawiasz się, czy mieszkanie dwupokojowe będzie dla Ciebie wystarczające? Dowiedz się więcej na temat małych mieszkań i sprawdź, czy spełniają one wszystkie Twoje wymagania.

Propozycje deweloperów

Od kilku lat rynek mieszkaniowy stale się powiększa. Chętnych na kupno mieszkania nie brakuje, dlatego deweloperzy nie zwalniają tempa i wykupują kolejne grunty pod inwestycje. W zależności od własnych możliwości, a także potrzeb klientów, mieszkania budowane są zarówno w centrum miasta, jak i w dalszych jego częściach. Dzielnice położone kilka kilometrów od serca miasta stają się coraz bardziej popularne wśród rodzin z dziećmi. Deweloperzy starają się stworzyć rodzinom jak najlepsze warunki, dlatego tworzą osiedla, które posiadają szereg udogodnień. Jednym z nich jest Osiedle Słowik we Wrocławiu. Oferta mieszkań na Psim Polu zawiera nie tylko lokale o dużej powierzchni, ale także mniejsze mieszkania, które prezentują się niezwykle atrakcyjnie także pod względem finansowym.

Ceny mieszkań

Według raportu mieszkaniowego szybko.pl średnia cena za metr kwadratowy mieszkania we Wrocławiu wynosi 6 932 zł za metr kwadratowy, a przeciętna wartość mieszkania wynosi natomiast 395 000 zł. Według portalu Puls Biznesu średnia kwota za jeden metr kwadratowy mieszkania dwupokojowego (40-50 km/m2) we Wrocławiu wynosi 6484, 33 zł. Faktem jest, że cena mieszkań znajdujących się w centrum miasta jest zdecydowanie wyższa niż cena mieszkań znajdujących się z dala od centrum. Mieszkanie dwupokojowe w inwestycji Osiedle Słowik dostaniesz już za 239 000 zł. Więcej szczegółów znajdziesz na: http://www.osiedleslowik.pl/mieszkania-2-pokojowe/.

Małe mieszkania – dla kogo?

Mieszkania 2 pokojowe są jedynymi z najczęściej kupowanych. Jest to zasługa ich funkcjonalności oraz korzystnym stosunkiem ceny do metrażu. Lokale o małym metrażu, które nie są kawalerką sprawdzą się idealnie zarówno dla osób samotnych, małżeństw, a także rodzin z dziećmi.

Studenci i single

Mieszkania dwupokojowe to doskonała opcja dla studentów, niezależnie od tego, czy zamierzają zostać w danym mieście również po studiach. Mieszkanie dwupokojowe może służyć zarówno podczas edukacji, jak i w późniejszym, dorosłym już życiu. Jeden z pokoi można wynająć już podczas studiów. Dzięki temu koszty utrzymania mieszkania automatycznie się zmniejszą, a reszta pieniędzy z wynajmu zasili comiesięczny budżet. W przypadku zmiany miejsca zamieszkania, lokal można wynająć w całości i traktować jako dodatkowe źródło przychodu.

Młode małżeństwa

Małe mieszkanie to opcja idealna dla młodych małżeństw. Umiejętne i przemyślane zaaranżowanie przestrzeni pozwoli cieszyć się wspólnymi chwilami, a także zapewni małżonkom prywatność. Mieszkanie dwupokojowe pozwala na stworzenie sypialni, a w razie potrzeby można przearanżować ją na pokój dziecięcy.

Rodziny z dziećmi

Lokale o małym metrażu bez problemu pomieszczą także rodzinę z małym dzieckiem. Funkcjonalna przestrzeń pozwoli na stworzenie zarówno wspólnej strefy odpoczynku, jak i osobnego miejsca dla rodziców i dziecka. Wraz z upływem czasu, metraż może nie być wystarczający dla wszystkich członków rodziny. W przypadku zmiany mieszkania na większe, mieszkanie dwupokojowe można wynająć bądź sprzedać z zyskiem.

Inwestycja w przyszłość i zabezpieczenie finansowe

Mieszkania o małym metrażu są nie tylko najczęściej kupowane, ale także najczęściej wynajmowane, szczególnie w miastach studenckich, takich jak Kraków, Warszawa czy Wrocław. Jego kupno polecane jest także osobom, które niekoniecznie same chcąc w nim zamieszkać, a traktują je jako doskonałą inwestycję w przyszłość. Z wynajęciem lokalu o małym metrażu nie powinno być żadnego problemu. Najważniejsze, aby było ono czyste, funkcjonalne i przystosowane pod wynajem.

LEAVE A RESPONSE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Najnowsze wpisy

  • Portal informacyjny na temat bezpiecznych zakupów w sieci i poza siecią. U nas znajdziesz praktyczne porady na temat właściwego wydawania pieniędzy, a także informacje o najnowszych nowinkach zakupowych dla niej i dla niego! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

    NOWE ARTYKUŁY

    Mieszkania dwupokojowe – dla kogo?
    12 Apr 20190 comments

    Poradnik Zakupowy © Copyright 2015